یونیورسیتی نیوز
کمک به هرآنچه می خواهید

تقویم آزمون کارشناسی ارشد 1400

تقویم کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

تقویم کنکور سراسری 1400

تقویم کنکور کاردانی فنی 1400

500 حرف باقیمانده
حرفاتو بزن

خبر جدید از ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

ثبت نام دوباره کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ و ویرایش اطلاعات ارشد ۹۹ با توجه به تاریخ جدید کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

ثبت نام دوباره کنکور کارشناسی ارشد 99 برای کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 99 از 23 اردیبهشت ماه سال 99 فعال است و متقاضیان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ می توانند نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام کنند.

ویرایش اطلاعات ارشد 99 با توجه به تاریخ جدید کنکور کارشناسی ارشد 99

به گزارش سایت یونیورسیتی نیوز ، با توجه به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99 در دوم و سوم مرداد ماه سال 1399 ، تسهیلاتی برای داوطلبان ثبت‌نام کننده در این آزمون برای پذیرش در رشته های دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلا در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند، در نظر گرفته شده است.

از چه تاریخی می توان اطلاعات کنکور ارشد را ویرایش کرد؟

اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه 99 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار میگیرد و داوطلبان تا روز ۲۷ این ماه می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند.

ثبت نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد 99

به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که آنها نیز در بازه زمانی فوق پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

جزئیات آزمون کارشناسی ارشد در گفتگو با معاون سازمان سنجش تشریح شد:

صدور ۵۳۱ هزار و ۳۳۷ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد / رقابت۴۵۸ هزار و ۸۰۱ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد امسال

سازمان سنجش آموزش کشور برای آزمون کارشناسی ارشد سال جاری با توجه به تعداد 458 هزار و 801 داوطلب متقاضی که از این تعداد 45 هزار و 536 نفر در رشته دوم نیز ثبت نام کرده اند ، 531 هزار و 337 کارت ورود به جلسه آزمون صادر کرده است.