یونیورسیتی نیوز
کمک به هرآنچه می خواهید

تقویم آزمون کارشناسی ارشد 1400

تقویم کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

تقویم کنکور سراسری 1400

تقویم کنکور کاردانی فنی 1400

500 حرف باقیمانده
حرفاتو بزن

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای ۹۹ همزمان است.

زمان ثبت نام کنکور کاردانی ۹۹ فنی حرفه ای و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۹

زمان ثبت نام کنکور کاردانی 99 فنی حرفه ای چه موقع است؟

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای از روز یک‌شنبه ۱۱ تا روز ۱۸ خرداد ماه سال 99 است و متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی سال ۱۳۹۹ می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 از طریق سایت سنجش

همه متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای 99 در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای همزمان است.

به گزارش یونیورسیتی نیوز با توجه به اینکه ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون فوق، در یک مرحله انجام می شود، داوطلبان باید همزمان با ثبت نام، نسبت به درج رشته محل های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته های اعلام شده در دفترچه راهنمای کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99، اقدام کنند.

ثبت نام بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای 99

داوطلبان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون و نوع پذیرش رشته‌های امتحانی (با آزمون و یا براساس سوابق تحصیلی «بدون آزمون»)، دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه کنند.

انتخاب رشته از امروز آغاز می شود؛

هزینه ۱۵۰ هزار تومانی انتخاب رشته دکتری آزاد/ ظرفیت اعلام نشد

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری 96 برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد می توانند از امروز 9 اردیبهشت نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. ظرفیت پذیرش در این دانشگاه آزاد هنوز اعلام نشده است.

معاون دانشگاه فنی و حرفه ای:

شرکت های دانشگاهی در دانشگاه فنی وحرفه ای توسعه می یابند

معاون پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای از توسعه شرکت های دانشگاهی توسط این دانشگاه خبرداد و گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه در این شرکت ها به کارآفرین تبدیل شده و برای سایر بخشها کار ایجاد می کنند.

سازمان سنجش اعلام کرد:

شرایط و ضوابط رشته های دارای شرایط خاص کنکور ۸۹/ انتخاب رشته تا ۱۵ تیر

شرایط و ضوابط شرکت در رشته های دارای شرایط خاص هر یک از موسسات آموزش عالی و نحوه اعلام علاقمندی به انتخاب رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص کنکور 89 از سوی سازمان سنجش اعلام شد.

رشد موسسات انتخاب رشته /

هشدار رئیس سازمان سنجش / من هم نمی توانم قبولی کنکوریها را تضمین کنم

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد فعالیت موسسات انتخاب رشته و تضمین قبولی از سوی این موسسات هشدار داد و گفت: موسسات انتخاب رشته موسساتی هستند که یک شبه ایجاد می شوند و یک شبه هم به کار خود پایان می دهند و هدفی جز درآمدزایی ندارند.